informacja dla rodziców dzieci powracających do przedszkola od dnia 25 maja

Uwaga!!!

• W związku z uruchomieniem placówki, prosimy rodziców dzieci, które powracają do przedszkola,
    o dokładne zapoznanie się zamieszczonymi poniżej dokumentami:

- Procedury bezpieczeństwa na terenie Miejskiego

Przedszkola nr 65 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym
   nr 12 w Katowicach w okresie pandemii

- Oświadczenie rodzica związane ze zgłoszeniem dziecka
   do przedszkola

- Oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych

- Deklaracja rodzica/opiekuna prawnego

• Jednocześnie podkreślamy, iż bez podpisanych oświadczeń i deklaracji (3 dokumenty) dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola. W razie braku możliwości wydrukowania dokumentów, można je wypełnić pierwszego dnia rano przed wejsciem do przedszkola - w tej sytuacji prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z nimi na stronie internetowej i sprawne wypełnienie dokumentów.

• Prosimy bezwzględnie stosować się do deklarowanych godzin pobytu dziecka
    w przedszkolu
    - nie można przyprowadzić dziecka wcześniej, ani odebrać później niż zadeklarowano.