To takie proste!
Czytelnictwo

CZYTELNICTWO W PRZEDSZKOLU

Upowszechnianie czytelnictwa
w przedszkolu jest ze wszech miar słuszne. Kampanie czytelnicze pomagają zmieniać świadomość społeczną dotyczącą roli czytania
w rozwoju dziecka. Czytanie dzieciom stało się popularne
i oczywiste.

"CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"
- I MY TEŻ

Zgodnie z założeniem akcji prowadzonej przez Fundację ABC XXI wieku promujemy czytanie dzieciom literatury poprzez codzienne czytanie bajek i wierszy w przedszkolu oraz comiesięczne kontakty dzieci z wszystkich grup wiekowych z Biblioteką Miejską - filia nr 19.
Zapraszamy również do czytania dzieciom chętnych rodziców, rodzeństwo, babcie, dziadków, ciocie i wujków oraz wszystkich przyjaciół przedszkolaków.

Programy edukacji czytelniczej
Miejskiego Przedszkola nr 65 w Katowicach
realizowane w roku szkolnym 2016/17

"LUBIMY CZYTAĆ"